Prodlužujeme termíny!

publikováno: 25. 2. 2021

Pátý element

Od začátku února máte možnost se zapojit do série 7 orientačních výprav plné úkolů, šifer a poznatků. Pátý element je rozdělen do 3 fází. V každé z nich je potřeba projít patřičné trasy, které vás dostanou do další fáze. Na poslední výpravě (3. fáze) čeká na úspěšné hledače poklad plný cen.

Máme radost, že tyto trasy chodíte, přihlášeno je téměř 80 lidí. Poklad má již také své první nálezce a další hledače již dělí od jeho nalezení jen poslední cesta. Věříme, že za pokladem se bude chtít dostat každý, a proto jsme se rozhodli, že všechny stezky Pátého elementu budeme udržovat ještě o něco déle!
První čtyři trasy (1. fáze) budou k dispozici až do neděle 14. března a přístupné budou i po tomto datu, nebudeme však již jednotlivé zprávy a úkoly pravidelně kontrolovat.
Výpravy 2. a 3. fáze pak poběží až do konce března. Pokud tedy někdo ztrácel naději, že poklad již nalézt nestihne, má nyní další měsíc k dobru.

Souhvězdí

Souběžně s výpravami Pátého elementu běží také drobné výlety pro děti do 10 let. Jde o 6 úkolů, které jsou schované v okolí Písku, po jejichž nalezení a splnění, můžete nalézt malý dárek.

I zde je velký zájem. Ze 70 přihlášených již více jak polovina poklad nalezla. Pro ty, co by to však nestíhali, i tyto úkoly a poklad necháme na svých místech až do konce března.

Těm, co již výlety dokončili, děkujeme za účast. Zkuste na ně vyrazit s někým, kdo na nich ještě nebyl nebo o nich ani neví. Pro členy píseckého Sokola připomínáme, že máte možnost cvičit online ve dnech a časech vašeho zapsaného cvičení. Informace o online hodinách byste měli mít v mailech od svých vedoucích oddělení. Nezapomeňte také sledovat tyto stránky, aby vám neunikly naše další akce.