Výzvičky pro nejmenší dětičky

datum konání: 17. 4. – 23. 4. 2021, publikováno: 16. 4. 2021

Milí rodiče a dětičky, pojďte s námi plnit zábavné úkoly sokolíka Pepíka a jeho zvířátkových kamarádů. Každý týden (vždy v pátek před víkendem) zde zveřejníme dva úkoly. Každý z nich bude mít různý počet bodů, dle obtížnosti. Pojďte si s námi zasoutěžit a udělat Pepíkovi radost plněním úkolů, popř. zasláním fotky, jak vám to krásně jde.

Pokud úkol splníte, zapište si do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

Na tento týden si pro vás Pepík vymyslel tyto výzvy:

Zasaďte semínka (2 body)Hledejte kamínky (3 body)
Sokolík Pepík zasadil dýňová semínka, protože má rád dýňovou polévku. Jaké si vyberete vy? Pro splnění úkolu stačí semínko zasadit. Nezapomeňte však sledovat, jak vám rostlinka roste, může se vám to hodit v dalších výzvách.Pepík vás prosí o pomoc s posbíráním jeho kamínků se sokolským znakem, které se mu rozkutálely po Písku. Pokud kamínek naleznete, hezky se o něj starejte a pošlete nám foto. Pro splnění úkolu stačí najít jeden kamínek, ale sbírat je poté můžete klidně dále.

Pro starší oddělení jsou určeny úkoly, které jsme nazvaly Jarní všestraňácké výzvy.