Zahajovací schůze 2022

datum konání: 2. 9. – 3. 9. 2022, publikováno: 5. 9. 2022

V pátek 2. září uspořádal písecký Odbor všestrannosti teambuildingový seminář pro pomahatele. Zúčastnilo se ho celkem 11 mladých cvičenců, kteří chtějí asistovat vedoucím při cvičení v odděleních. První část semináře, která byla převážně teoretická, se odehrávala odpoledne v sokolovně. Odtud se pak všichni přesunuli na horolezeckou chatu na Hradišti, kde sokolíci v týmech plnili 12 zadaných úkolů. V noci je pak čekala noční bojovka a posezení u ohně a druhý den ráno se všichni, plní nových zážitků, vydali zpět domů.

V sobotu dopoledne se na horolezeckou chatu následně sjeli písečtí cvičitelé, kteří zde měli zahajovací schůzi. V průběhu dne proběhly 3 informační výstupy, při kterých se cvičitelé dozvěděli nové informace od vedení písecké jednoty a od předsedy Odboru všestrannosti. Tyto výstupy pak byly proloženy týmovými hrami, společným povídáním a jídlem. Večer si účastníci udělali oheň a někteří přespali na chatě až do nedělního rána.

Cvičitelé i pomahatelé jsou tak připraveni a již se těší na letošní cvičební rok a na své cvičence.

Fotky zde