Zálesácký závod zdatnosti 2021

datum konání: 10. 9. – 12. 9. 2021, publikováno: 27. 9. 2021

V letošním roce došlo k posunutí, a také netradičnímu pojetí Zálesáckého závodu zdatnosti (ZZZ), který proběhl 10. až 12. září v Třebíči. Závod byl oproti předešlým ročníkům pojat jako jedna velká celodenní hra, které navíc předcházela ještě noční bojovka. Celkem se soutěže zúčastnilo 22 smíšených tříčlenných hlídek (družstev) z kategorie staršího žactva a dorostu, z čehož 3 hlídky byly písecké:

• Hlídka A - Jan Šíma, Martina Zborníková, Valentína Nováková
  • Hlídka B - Vanda Knettigová, Eliška Lichá, Antonín Hašek
  • Hlídka C - Radana Šašková, Jindřich Hašek, Tereza Velátová

ZZZ se skládal z 21 stanovišť, na nichž bylo možné získat celkem 350 bodů. Ačkoliv byly naše hlídky složené pouze ze staršího žactva, přesto dokázaly závod v pohodě zvládnout.

Výsledky:

1. Večerní hra:\

A – 9. místo
B – 11. místo
C – 14. místo
…zde velmi záleželo na rychlosti rozluštění úvodní šifry.

1. Hlavní závod:\

A – 9. místo (168 bodů)
B – 4. místo (198 bodů)
C – 12. místo (146 bodů)

Nejlépe si od nás vedla hlídka B, které chybělo pouhých 1,5 bodu a radovala by se z bronzové medaile. I tak ale všem děkujeme za krásné výkony a bezvadnou reprezentaci T. J. Sokol Písek!