Akademie 2019

datum konání: 13. 11. 2019, publikováno: 13. 11. 2019

Ve středu 13. listopadu se v Písku opět po roce konala sokolská Akademie a i letos předvedla jednotlivá oddělení Odboru všestrannosti své připravené výstupy před zaplněnou sportovní halou. Diváci, včetně starostky města Písku Mgr. Evy Vanžurové, měli možnost zhlédnout celkem 12 představení píseckých Sokolů.

Akademii zahájila pódiová skladba dětských gymnastů. S touto skladbou budou děti soutěžit v závodě TeamGym Junior, který naše jednota pořádá 23. listopadu. Ke konci programu předvedli svojí závodní pódiovou skladbu i zástupci dorostu a dospělých. Na akademii byly dále k vidění akrobatické řady sokolských gymnastů na prostné a trampolíně nebo ukázky cvičení rodičů a dětí, mladších a starších žáků a mladších žákyň. Své dovednosti ukázaly i předškolní děti se svojí rozcvičkou na písničku Opičí muzika a následným cvičením. Oddělení starších žákyň pak předvedlo vystoupení se stuhami, do kterého byly zapojeny také prvky párové akrobacie. Mezi posledními odcvičily své sestavy také Line Dance a holčičí skupina Fearless. Závěrečným vystoupením byl hromadný tanec, kterého se zúčastnila všechna oddělení žactva odboru všestrannosti a cvičitelé.

Fotky z akce naleznete na našem webu.
Videa z jednotlivých představení:

1. Pódiová skladba I. - pohled shora / pohled zepředu
  2. TeamGym - pohled shora / pohled zepředu