DuaTrojboj 2023

datum konání: 12. 11. 2023, publikováno: 13. 11. 2023

V neděli 12. listopadu vyrazila skupinka 17 píseckých sokolů vlakem do Milevska, kde se 13 z nich zúčastnilo gymnastického závodu s názvem Dua-Trojboj. Letošní čtvrtý ročník v milevské sokolovně přivítal rekordní účast 45 dvojic. Kromě píseckých a domácích závodníků přijeli také sokolové z Týnce, Radotína a Čelákovic.

Nástup proběhl chvilku po 9:00, a poté se již začalo cvičit na jednotlivých nářadích. Systém této soutěže je takový, že závodní dvojice se společně předvede na prostných, a následně jeden z dvojice cvičí na hrazdě a druhý na kruzích či kladině. I přes vysoký počet účastníků probíhalo letos vše hladce a rychle, a tak ještě před 13:00 začalo vyhlašování výsledků.

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek byl reprezentován celkem 8 dvojicemi. Níže jsou jejich výsledky:

• R. Černá + M. Marková (ml. žákyně II.) - 11. místo
  • H. Divišová + V. Prokopová (ml. žákyně II.) - 14. místo
  • K. Lichá + L. Vacková (st. žákyně III.) - 5. místo
  • V. Knettigová + E. Lichá (st. žákyně IV.) - 3. místo
  • K. Suková + A. Matošková (ženy) - 5. místo
  • A. Hašek + J. Šíma (dorostenci) - 1. místo
  • A. Matošková + J. Suk (mix st.) - 1. místo
  • K. Suková + J. Suk (mix st.) - 3. místo

Na následujících odkazech naleznete: