Listopadové Bruslení se Sokolem 2023

publikováno: 20. 11. 2023

V listopadu začaly opět sokolské hodiny volného bruslení na píseckém zimním stadionu. Jde o jeden z programů, který je podporován Centrem Odboru všestrannosti, a který písecká jednota uskutečňuje již čtvrtým rokem.

První lekce letošního cvičebního roku se odehrála v neděli 12. listopadu. Další bruslení pak proběhlo v sobotu 18. a v neděli 19. listopadu, a to vždy během ranních hodin. Na ledě se za zmíněné tři lekce protočilo necelých 200 bruslařů, od malých dětí po dospělé. Vyhraničený čas využívali účastníci k volnému bruslení, část stadionu byla určena pro zájemce o hokej a ti nejmenší jezdili po ledu s pomocnými hrazdičkami. Zbytek se pak mohl něco přiučit od lektorky P. Kocourkové.

Prosincové termíny Bruslení se Sokolem jsou v jednání, proto nezapomeňte sledovat tento web nebo naše sociální sítě, ať se o nich dozvíte včas.

Odkaz do fotogalerie