Pozvánka na letní stanový tábor

17. 4. 2019

Sokol Písek Vás i letos zve na letní stanový tábor, který se bude konat v termínu od 28. června do 13. července. !!!POZOR!!! letos se tábor uskuteční na novém místě: na louce nedaleko Záblatí u Prachatic. Přesné místo naleznete zde.

Tábor si postaví děti společně s vedoucími během prvních dní a poté se věnují výletům, poznávání okolí a nejrůznějším hrám (včetně celotáborové hry). Součástí tábora je také výuka tábornických dovedností, jako je práce s mapou, vázání uzlů, stavba přístřešků, rozdělávání ohně a spousta dalších.

Tábora se mohou účastnit děti od 9 let, které jsou zdravotně způsobilé, samostatné a schopné se plně zapojit do programové činnosti.

Připomínáme, že pro členy TJ Sokol Písek přihlášené do 30. 4. 2019 platí sleva 500Kč.

Přihláška na tábor 2019

Fotky z posledních let můžete najít na Sokolský tábor Jickovice.

Pro bližší informace kontaktuje hlavního vedoucího tábora Vláďu Veláta: taborjickovice@seznam.cz