Pozvánka na Noc sokoloven 2023

datum konání: 16. 6. 2023, publikováno: 1. 6. 2023

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek zve všechny zájemce k návštěvě písecké sokolovny (mapa) v rámci akce Noc sokoloven. Dveře budou veřejnosti otevřené v pátek 16. června od 16:00 - VSTUP JE ZDARMA!

V tělocvičně bude nejprve probíhat program pro nejmenší sokolíky, od 18:00 si pak bude možné vyzkoušet skákání na airtracku či malé trampolíně. Připravena budou i stanoviště s úkoly, které prověří nejen fyzickou všestrannost účastníků. Součástí programu bude autorské čtení ”Sokolských pohádek”, vystoupení, komentovaná prohlídka sokolovny a venkovní posezení u táboráku. V průběhu večera budou k nahlédnutí historické kroniky píseckého Sokola a nové i starší fotografie z naší činnosti.

Letošním tématem jsou sokolské písně, a tak se celým večerem budou linout nejrůznější hudební melodie. Chybět nebude ani tematická hra s příznačným názvem ”Hledání sokolské hudby“.

PROGRAM:

16:00 - ”Hrajeme si s hudbou” - cvičební program pro děti ve věku 3-6 let a jejich rodiče
17:30 - ”Sokolské pohádky” - autorské čtení
18:00 - úvodní slovo a vystoupení sportovní gymnastiky
18:15 - ”Cvičíme s hudbou” - rozcvička
18:30 - ”Hudba v Sokole” & ”Sokol v Písku” - přednáška a prohlídka sokolovny
19:15 - ”Hledání sokolské hudby” - tematická hra
19:30 - táborák s kytarami a opékáním buřtů (vše potřebné bude k dispozici na místě)
20:30 - závěrečné vystoupení skupiny ”Falconwings” a slavnostní ukončení akce