Pozvánka na Pohádkovou procházku

datum konání: 30. 11. 2020 – 10. 1. 2021, publikováno: 30. 11. 2020

Zveme všechny děti a jejich rodiče na naši novou sokolskou trasu, která je tentokrát speciálně věnovaná těm nejmenším. Během cesty se děti potkají s některými svými oblíbenými hrdiny z večerníčků, u nichž mohou plnit různé úkoly.

Pohádková procházka se nachází v lese mezi “Honzíčkem” a “Vodákem” a dá se jít oběma směry. Mapu s vyznačenými stanovišti naleznete ZDE. Můžete začít na kopci “U Honzíčka” a odtud jít lesní cestou dolů až k “Vodákovi” nebo naopak vyrazit od “Vodáka” nahoru k “Honzíčkovi”. Celkem našlapete asi 1,5 km.

Pokud se vám trasa bude líbit a budete se s námi chtít podělit o vaše zážitky, můžete nám napsat či poslat fotografie na email sokolpisekinfo@seznam.cz, Facebook či náš Instagram.