Pozvánka na Sokolský běh republiky 2020

datum konání: 28. 11. 2020, publikováno: 20. 11. 2020

I letos pro vás chystáme již 2. ročník Sokolského běhu republiky, který se uskuteční v sobotu 28. listopadu! Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci a vládním omezením bude závod probíhat v netradiční podobě - i přesto ale doufáme, že dorazíte v národních barvách a užijete si chvíli dobrého pohybu na čerstvém vzduchu.

PŘIHLÁŠENÍ
Přihlášku, díky které dostanete startovní balíček a budete zařazeni na výsledkovou listinu, je možné vyplnit POUZE ONLINE do 25. listopadu ZDE. Startovné je pro děti ZDARMA a pro dospělé za 150 Kč.

HARMONOGRAM
12:00 - 15:00 individuální start u sportovní haly (mapa)
12:00 - 16:00 vlastní běh + výdej balíčků
16:00 - 16:15 zveřejnění výsledků online + výdej cen

TRASA
Letošní START a CÍL bude před sportovní halou, jinak zůstává trasa pro děti i trasa pro dospělé stejná jako v loňském roce. Můžete se podívat i na ukázkové fotky z trasy.

PRŮBĚH
Závodník přijde před sportovní halu kdykoliv mezi 12. až 15. hodinou, kde si vyzvedne číslo, odběhne příslušnou trasu a následně dostane balíček včetně medaile. Každému závodníkovi bude čas měřen pomocí ruční časomíry. Výsledky budou k dispozici v 16:00 na našem webu. Ceny pro medailové pozice každé kategorie budou k vyzvednutí ve sportovní hale mezi 16:00 až 16:15.

DALŠÍ INFORMACE

• Na místě bude možné zakoupit běžecké tričko za 350 Kč.
  • Prosíme o dodržování vládních usnesení, především o dodržování rozestupů a roušek (ti co neběží).
  • Pro další informace kontaktujte hlavního organizátora Martina Maturu (736 740 307, martin.matura@seznam.cz).

Všem přejeme pevné zdraví a nezapomeňte na pravidelný pohyb!