Pozvánka na vzdělávací semináře 2024

datum konání: 24. 2. – 25. 2. 2024, publikováno: 16. 1. 2024

Písecký Odbor všestrannosti zve všechny sokolské cvičitele a cvičitelky, ale také zvídavé rodiče z řad veřejnosti, na dva vzdělávací semináře pro dospělé, které se uskuteční v posledním únorovém víkendu (začátek píseckých jarních prázdnin), a to přímo v sokolovně T. J. Sokol Písek.

VŠE O DĚTSKÉ NOZE
V sobotu 24. února zavítá do Písku Bc. Kateřina Pokorná z T. J. Sokol Ústí nad Labem, která zájemce seznámí s tím, jak se vyvíjí dětská noha, jak se o ní starat, a jaká jsou s ní vhodná cvičení.
Prezence přihlášených od 9:00.
Podrobnosti + přihláška (do 13. února)

BĚH PRO MALÉ I VELKÉ
V neděli 25. února bude hostem píseckého Sokola Mgr. Kamila Šrolerová z T. J. Sokol Maxičky. Ta se bude věnovat z teoretické i z praktické stránky začátkům běhání a sestavování běžeckých tréninků.
Prezence přihlášených od 8:30.
Podrobnosti + přihláška (do 13. února)

Oba semináře jsou doškolovací akcí pro sokolské cvičitele - za absolvování semináře tak účastník získá osvědčení o účasti, a to v rozsahu 7 hodin.
Cena za jeden seminář je 700 Kč pro členy ČOS a 1 000 Kč pro ostatní.
Pro písecké cvičitele a pomahatele je účast zdarma, jen je třeba vyplnit přihlášku.