Zpět na hlavní stránku

Předzápis 2020/21

datum konání: 22. 6. – 26. 6. 2020, publikováno: 22. 6. 2020

Pro příští cvičební sezónu budeme letos poprvé používat formu předzápisů pro naše stávající členy. Pokud jste u nás byli zapsaní ve cvičebním roce 2019/20, máte možnost si během tohoto týdne 22. - 26. června rezervovat místo na další cvičební rok. Stačí, když vyplníte tento přihlašovací formulář.

Aktualizovaný rozpis cvičení na rok 2020/21 najdete v části Oddělení.

Postup při vyplnění formuláře je jednoduchý:

  1. Vyberte oddělení, o které máte zájem.
  2. Vyplňte a odešlete údaje o cvičenci (jméno, příjmení, adresa, …).
  3. Pokud máte pro daného cvičence zájem o více oddělení (např.: ml. žáci a plavání), je potřeba formulář poslat pro každé oddělení zvlášť.

A to je vše. Pokud byla Vaše rezervace úspěšná, uvidíte potvrzení viz obrázek dole. V řádném zápisovém termínu (31. 8. - 4. 9.) pak už jen přijďte do sokolovny a v přednostní frontě hotovostně uhraďte příspěvek na cvičení, který bude stejný jako v letošním cvičebním roce (viz Koronavirus - kompenzace).

Během předzápisu máte také možnost si objednat naše modré sokolské tričko (viz obrázek níže), které Vám předáme během placení v termínu řádných zápisů.

Důležité: Předzápisy budou otevřené jen týden a jsou POUZE pro naše stávající členy ze sezóny 2019/20. Všechny ostatní zájemce budeme zapisovat až v řádném zápisovém termínu - jejich případné rezervace budou neplatné a budou automaticky mazány!