Poslední cvičební hodiny 2019/20

datum konání: 15. 6. – 30. 6. 2020, publikováno: 28. 6. 2020

Letošní, poněkud narušený, cvičební rok opět končí, a tak naše oddělení v posledních červnových dnech ukončila svá cvičení.

RODIČE A DĚTI

Skupina rodičů a dětí měla své závěrečné cvičební odpoledne v úterý 23. června. Místo cvičení v sokolovně si za slunného dne vyrazili ven k písecké oboře, kde se s dětmi podívali na daňky a muflony. Zahráli si také vybíjenou, cukr-káva-limonáda a další aktivity. Na závěr dostaly děti drobné dárečky. Nejmladší Sokolové si odpoledne v přírodě užili a my se na ně v září opět těšíme.
Fotografie z úterního závěrečného cvičení Rodičů a dětí naleznete zde.

PŘEDŠKOLÁCI

Velmi podobnou poslední aktivitu měli i členové, chodící do gymnastické přípravky, kteří se k muflonům vydali již v pondělí 15. června. Kromě sledování zvířat měly děti i zážitek v podobě nalezeného pokladu v lese.

MLADŠÍ + STARŠÍ ŽACTVO

Poslední cvičení mladších a starších žákyň proběhlo ve čtvrtek 25. června. Kvůli nepřízni počasí se tentokrát rozloučení uskutečnilo v tělocvičně, kde si holky zahrály různé hry a soutěže a nakonec se vyřádily na nářadí. Vyhrazený čas jim rychle utekl a všechny se již těší na další cvičební rok.

V pátek 26. června měli své poslední cvičební hodiny také sokolští žáci. Ti si v sokolovně společně s oddělením gymnastů vytahali všechna možná nářadí, na kterých se pak mohli pořádně vyřádit. Vytažena byla například velká trampolína, airtrack a další věci. Po cvičení šli starší žáci s vedoucími na zmrzlinu a cvičitelé sami se poté ještě sešli v restauraci U Sulana.

GYMNASTIKA

Oddělení mladších gymnastů zakončilo svůj cvičební rok společně s mladšími a staršími žáky v pátek 26. června. V sokolovně si všichni mohli užít opičí dráhu složenou z velké trampolíny, kruhů, airtracku, houpání na laně a dalších nejrůznějších překážek. Po cvičení následovalo společné rozloučení u krátkého pikniku plného dobrot.

Starší gymnasté se v neděli 28. června sešli v pizzerii San Marco a následně si udělali kulturní posezení u řeky Otavy s hrou na kytaru a zpěvem.

ŽENY A MUŽI

Obě tato oddělení své závěrečné hodiny využili ke svým tradičním cvičením. Ženy ve středu 24. června prováděly vybrané cviky k posílení i uvolnění svalstva celého těla s využitím podložek a míčů. Muži budou v úterý 30. června završovat sokolskou činnost před prázdninami tradičním fotbálkem.

Děkujeme všem Sokolům i vedoucím a doufáme, že jste si letošní rok i přes nouzový stav užili, a že se se všemi uvidíme opět v září u zápisu do Sokola do cvičebního roku 2020/2021.