Sokol spolu v pohybu 2019

datum konání: 16. 9. – 20. 9. 2019, publikováno: 21. 9. 2019

Během tohoto týdne (16. - 20. září) jste měli možnost zajít do písecké sokolovny během našich pravidelných cvičení a otestovat svou tělesnou zdatnost pomocí několika jednoduchých testových sad. Tyto “testy zdatnosti” si vyzkoušeli i všichni naši cvičenci a cvičitelé. Mezi testové úkoly patřily například sedy-lehy, skok do dálky nebo člunkový běh. Po splnění všech zadaných cvičení získali účastníci dárek v podobě náramku a sokolského vaku.

Týden Spolu v pohybu je projektem ČOS, který se tímto snaží podporovat spolupráci mezi jednotlivými složkami ČOS a veřejností a přispět k zapojení dosud neaktivní veřejnosti do rozsáhlého spektra pohybových, sportovních a kulturních aktivit Sokola. Více na www.sokol.eu.