Pozvánka na Sokolský běh republiky 2019

datum konání: 28. 10. 2019, publikováno: 18. 10. 2019

Vběhnout do druhé stovky věku naší země, a to doslova, si dali za cíl organizátoři nového běžeckého projektu s názvem Sokolský běh republiky. Konat se bude každoročně na výročí založení Československa 28. října a to po celé České republice!!

Mezi první organizátory běhu se řadí i T. J. Sokol Písek a vy tak máte jedinečnou možnost patřit mezi první účastníky tohoto závodu, který se bude konat v pondělí 28. října. Oblečte barvy trikolóry a pojďte do toho s námi! :-)

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO ZÁVODU je možné pouze online (ZDE) a bude ukončeno ve středu 23. října ve 23:59!

Časový harmonogram:
12:30 - výdej startovních balíčků (Palackého sady - hudební altán)
13:30 - START dětského závodu (do 15 let)
14:00 - vyhlášení dětského závodu
14:30 - START hlavního závodu
15:30 - vyhlášení hlavního závodu

Startovné:
Hlavní závod 150 Kč, dětský závod ZDARMA.

Popis trasy:
Start závodu je v Palackého sadech. Celou mapu dětské i hlavní trasy společně s popisem najdete ZDE.

Každý závodník obdrží krásný startovní balíček a při online registraci je navíc možné si objednat unikátní tričko s motivem prvního ročníku Běhu republiky.

Více o Sokolském běhu republiky
Odkaz na Facebookovou událost