Veletrh volnočasových aktivit 2022

datum konání: 22. 6. 2022, publikováno: 24. 6. 2022

Ve středu 22. června se na zahradě u Kulturního domu uskutečnila přehlídka volnočasových kroužků, kde se mohly písecké spolky a organizace představit dětem se svou sportovní, taneční či jinou volnočasovou aktivitou. Svoji činnost zde od 9 do 16 hodin prezentoval také Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek.

Nejvíce dětí přicházelo v dopoledních hodinách, kdy se na přehlídku chodily dívat jednotlivé třídy ze základních škol. Naši cvičitelé na místě nabízeli školákům, aby si zacvičili na žíněnce, kladině či stálkách, malovali anebo si zkusili různá sportovní náčiní - míče, frisbee či obruče. Kromě toho byla po celý den puštěna na televizi prezentace fotek z naší činnosti.
Věříme, že se s některými návštěvníky veletrhu uvidíme v září v našich pravidelných cvičebních hodinách.

Fotky zde.