Veletrh volnočasových aktivit 2023

datum konání: 21. 6. 2023, publikováno: 22. 6. 2023

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek se ve středu 21. června zúčastnil Veletrhu volnočasových aktivit, který proběhl na zahradě u Kulturního domu Písek. Celkem 14 píseckých spolků a organizací zde prezentovalo svoji sportovní či taneční činnost, a to od 9 do 15 hodin. Někteří ze zúčastněných se v rámci programu zviditelňovali také přímo na pódiu předvedením vlastního vystoupení.

Návštěvníky tvořili většinou žáci ze základních škol, kterým naši cvičitelé představovali něco z aktivit písecké sportovní všestrannosti. Školáci tak měli možnost si zacvičit na žíněnkách, kladince či na stálkách, nebo si zkusit házet s míčem, točit s obručí, případně si vymalovávat sokolské omalovánky. Pro kolemjdoucí byla po celý den na televizi puštěna ještě prezentace fotek z naší činnosti.
Pevně doufáme, že se cvičitelům podařilo zaujmout některé děti, a že se s nimi společně shledáme v září na našich pravidelných cvičebních hodinách.

Fotky z akce naleznete zde.