Poslední cvičební hodiny 2022/23

publikováno: 30. 6. 2023

Dnešním dnem uplynul další cvičební rok. V druhé půlce června tak jednotlivá oddělení Odboru všestrannosti T. J. Sokol Písek ukončovala svá cvičení.

Jednotlivé skupiny rodičů a dětí završily cvičení různě podle svého hlavního vedoucího. Někteří strávili závěrečnou hodinu aktivitami na hřišti za sokolovnou, jiní zase hraním her u restaurace U Sulana. Předškoláci si poslední hodinu užili v tělocvičně s překážkovou opičí dráhou, mladší a starší žáci si zašli do města na zmrzlinu a oddělení párové akrobacie mělo volnou hodinu na vyzkoušení nových prvků. Poslední cvičební hodina gymnastů proběhla v Českých Budějovicích v Jump aréně, kde si děti zaskákaly na nejrůznějších trampolínách a vyzkoušely si salta, fliky či pády z výšky do duchny. Cvičební rok 2022/23 nakonec uzavře ještě dnešní večerní fotbálek mladších mužů.

Fotografie z posledních letošních hodin naleznete ZDE.

Aktivita písecké jednoty však o prázdninách nekončí. Hned v sobotu 1. července odjíždí 50 přihlášených dětí na stanový tábor, dále proběhne 5 turnusů příměstských táborů, gymnastické soustředění a někteří chlapi se zúčastní světové gymnaestrády v Amsterdamu.

Děkujeme našim členům i jejich rodičům za to, že nám zachovávají přízeň, přejeme všem krásné a pohodové léto a těšíme se opět v příštím cvičebním roce.
Online zápis pro všechny zájemce zahájíme 1. srpna.