Dubnové bruslení se Sokolem 2024

datum konání: 7. 4. – 14. 4. 2024, publikováno: 15. 4. 2024

První dvě dubnové neděle písečtí sokolové využili posledního ledu na zimní stadionu v tomto cvičebním roce. Nejprve se narychlo sešli v neděli 7. dubna krátce po obědě, kdy se před letními teplotami přišlo zchladit na stadion přes 10 účastníků. Druhé setkání na ledu proběhlo o týden později v neděli 14. dubna dopoledne - zde si zabruslilo 30 dětí a dospělých. Výuka tentokrát žádná neprobíhala, a každý si tak mohl využít plochy stadionu podle svých možností. Začátečníci jezdili pod dohledem rodičů s hrazdičkami a starší a zkušenější kroužili okolo, povídali si a případně si stříleli hokejkami na branky.
Děkujeme IHC Písek za možnost navštěvovat zimní stadion, a lektorům a organizátorům této akce: S. Trávníčkovi, P. Kocourkové, M. Horníkovi, M. Matoškovi a M. Bednářové.

Další Bruslení se Sokolem proběhne pravděpodobně zase až na podzim. Pokud by však byl na zimním stadionu k dispozici led i někdy v průběhu léta, pokusíme se ho pro sokolské bruslení zamluvit. O všem budete informováni zde na webu a na sociálních sítích Odboru všestrannosti T. J. Sokol Písek.

Pár fotek z dubnových lekcí naleznete zde.