Pozvánka na kurz - Lezení se Sokolem

datum konání: 19. 10. – 7. 12. 2021, publikováno: 12. 10. 2021

Od úterý 19. října spouštíme Lezení se Sokolem, které je určené pro chlapce a děvčata od 6 let. Čeká nás 10 lekcí lezení na umělé stěně, ve kterých se naučíme základy lezecké techniky a jištění. Kurz bude probíhat v osmi lekcích na lezecké stěně v písecké sokolovně (úterky 17:00 až 18:00) a dvakrát navštívíme i lezecké centrum Lezetop v Písku (minimálně dvouhodinový program o 2 víkendech - přesný termín bude upřesněn dle časových možností účastníků).

Na program postačí běžný cvičební úbor a vhodná sportovní obuv, lezecké vybavení můžeme zapůjčit. Pokud máte vlastní lezecké vybavení (úvazy, jistící pomůcky, lezečky), můžete je také využít. Vstup do Sokolovny z Tyršovy ulice, sraz účastníků ve vestibulu Sokolovny v 17:00, vyzvedávání je možné po skončení akce cca v 18:10 tamtéž.

Cena kurzu je 700 Kč (platí se v hotovosti na první hodině). V ceně je zahrnut vstup do Lezetopu.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE.
První lekce je již v úterý 19. října.

Vedoucí: Mgr. Stanislav Trávníček (stanislavtravnicek@seznam.cz)